چند کلمه درباره خدمات الکترونیک فواد

درباره ی خدمات الکترونیک فواد

مجری انواع سیستم های امنیتی و حفاظتی و نظارتی در استان البرز

خط مشی

در فضای امروز تجارت الکترونیک ایران، شاید دشوارترین کار برای یک سایت فروشگاهی تمرکز بر یک حوزه خاص و محروم شدن از مزیتهای رقابتی فروش کالاهای مختلف باشد؛ اما از سوی دیگر همین تخصص و تمرکزگرایی موجب بالا رفتن توان یک سایت در ارائه بهترین و دقیقترین مشاوره و در نهایت انتخاب و خرید بهتر برای کاربران خواهد شد و تجربه های متعدد داخلی و بین المللی موید این نکته است که اعتماد کاربران به فروشگاههای تخصصی روز به روز در حال افزایش است و خدمات الکترونیک فواد مفتخر است که در طول بیش از یک دهه فعالیت مستمر با سخت کوشی این رویه را حفظ کرده است.
نظرات، انتقادات و پیشنهادات سازنده شما کاربران گرامی همواره چراغی فراراه مدیران سایت است.

با خدمات الکترونیک فواد بی واسطه خرید کن

در جای جای دنیا واسطه هایی میان تولید کننده و مصرف کننده وجود دارد.
این موضوع امری بدیهی است زیرا همه افراد نمی توانند تولید کننده باشند.
وجود این واسطه ها قدرت خرید مصرف کنندگان را پایین می آورد و باعث رکود اقتصادی تولید کنندگان می شود.
رکود اقتصادی باعث حذف کارگران و کارمندان تولید کنندگان می شود.
از این رو خدمات الکترونیک فواد توانسته است تا خرید را برای مصرف کنندگان نهایی آسان و مقرون به صرفه گرداند. به این منظور شرایط خرید بی واسطه را برای شما عزیزان فراهم ساخته ایم تا از جای جای کشور به آسانی و بدون واسطه و با قیمتی مناسب کالای مورد نظر خود را خریداری نمائید تا در کوتاه ترین زمان محصول خود را درب منزل دریافت نمائید.

شرایط بازگشت کالا

یکی از سوال هایی که ذهن یک کاربر را پس از خرید اینترنتی درگیر خود می کند، این است که پس از دریافت محصول در صورت مورد قبول واقع نشدن رنگ و ظاهر دستگاه و وجود مشکلات فنی، آیا راه چاره ای برای تعویض و بازگرداندن کالا وجود دارد یا خیر؟
یکی از مواردی که ما در فروشگاه اینترنتی به آن پرداخته ایم، در نظر گرفتن شرایطی برای بازگردادندن کالا از سوی مشتری در مدت زمان هفت روز می باشد. شرایط بازگرداندن و به دنبال آن تعویض کالا، در صورت مورد پسند نبودن رنگ و ظاهر دستگاه در مواردی امکان پذیر خواهد بود که محصول با پلمپ ارائه شده از سوی شرکت بازگردانده شود. در صورت وجود اشکالات فنی پس از باز کردن کالا رسیدگی بر عهده ی خدمات الکترونیک فواد خواهد بود که تنها در صورتی امکان پذیر است که خریدار در مهلت هفت روز در نظر گرفته شده بتواند کالا را به شرکت بازگرداند. در غیر این صورت خریدار می تواند به نمایندگی های مجاز مرتبط با محصول با ارائه ی گارانتی مراجعه و از خدمات در نظر گرفته شده بهره ببرد.

ارسال کالا

خدمات الکترونیک فواد تمام تلاش خود را نموده با کمک سریعترین روش های پستی کالای خریداری شده را در حداقل زمان ممکن در اختیار خریدار بگذارد. بازه ی زمانی تحویل کالا از حداقل 4 ساعت پس از ثبت سفارش تا 24 ساعت برای استان البرز خواهد بود.
ارسال کالا در بازه های زمانی اشاره شده زمانی امکان پذیر خواهد بود که ثبت سفارش حداکثر تا ساعت 12 روز های کاری از شنبه تا چهارشنبه انجام گیرد و در صورت ثبت سفارش در ساعات دیگر و روزهای پنجشنبه، روزهای غیر کاری و تعطیل، مراحل تحویل کالا در روز کاری پیش رو بررسی شده و به مشتری اطلاع داده می شود.

هزینه ارسال

اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی با اطلاعات جداول وبسایت و یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان  شرکت برسد، هزینه‌های ارسال به خدمات الکترونیک فواد خواهد بود.
· به یاد داشته باشید که رسید مهر شده شرکت پست نیز همراه دستگاه ارسال شود.
· ارسال کالا هنگامی که مشتری از خرید خود منصرف شده و یا ایراد و مغایرت از سوی شرکت در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان گوشی شاپ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

رسیدگی به کالاهای مرجوعی

ایراد ها و یا مغایرت های اعلام شده، توسط کارشناسان شرکت مورد بررسی قرار می گیرد، و در صورت تایید، دستگاه تعویض شده و یا بنا به درخواست مشتری با دستگاه دیگری جایگزین می شود و این امر تنها با تایید تکنسین ها و کارشناسان مربوطه انجام میگیرد.
· تعویض در صورتی انجام می شود که دستگاه مورد نظر در انبار شرکت وجود داشته باشد. اگر حین رسیدگی به درخواست مشتری، موجودی دستگاه تمام شود، با انتخاب مشتری دستگاه دیگری برای وی ارسال کرده و یا مبلغ پرداختی به مشتری بازگردانده می شود. البته در صورت انتخاب دستگاه دیگر مابه التفاوت آن به مشتری بازگردانده شده و یا پیش از ارسال، از مشتری دریافت می شود.
· همچنین پایان موجودی کالا در انبار و یا ارزان شدن دستگاه در مراحل رسیدگی به درخواست، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نکرده و تنها می تواند مبلغ پرداخت شده توسط مشتری را به وی بازگرداند.
· روند رسیدگی به کالاهای مرجوعی پس از دریافت دستگاه که شامل تست و اعلام نظر کارشناسان شرکت می باشد ممکن است حتی تا 72 ساعت به طول بیانجامد. روند تست و اعلام نظر کارشناسان بنا به این موضوع زمانبر است که در برخی موارد نیاز به هماهنگی با شرکت تولید کننده کالا می باشد و همچنین تست دستگاه های الکترونیکی بعضا باید در طول زمان صورت گیرد تا از نبود مشکل اطمینان حاصل شود. البته خدمات الکترونیک فواد تمام سعی خود را انجام خواهد داد تا در اسرع وقت رسیدگی به درخواست مشتری انجام شود.
· پس از اعلام نظر کارشناسان، بازگرداندن مبلغ سفارش و یا تعویض کالا ظرف 24 ساعت انجام خواهد شد.

انواع روش های پرداخت

ما انواع روش های مطمئن پرداخت را فراهم نموده ایم تا شما انتخاب کنید به چه روشی پرداختتان را انجام دهید.

پرداخت آنلاین از طریق درگاه پرداخت اینترنتی متصل به سایت. این روش برای تمامی دارندگان کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر است.
پرداخت وجه نقد همزمان با دریافت کالا در محل تحویل
پرداخت از طریق دستگاه کارت خوان سیار در محل تحویل
واریز کارت به کارت از طریق کارت های عضو شبکه شتاب

شماره کارت 6104337486006107 بنام فواد فانی اصفهانی بانک ملت 
شماره حساب 262732215 بنام فواد فانی اصفهانی بانک ملت

ارسال اکسپرس رایگان در استان البرز

رویکرد خدمات الکترونیک فواد ارائه بهترین خدمات به خریداران است و بدیهی است ارسال و تحویل کالا در کمترین زمان ممکن یکی از دغدغه های مهم سایت می باشد.
از طریق پیک ویژه استان البرز کلیه سفارشات ثبت در ساعات کاری، همان روز بصورت رایگان تحویل داده خواهند شد و تحویل سفارشات بعد از ساعات کاری به روز بعد موکول خواهد شد.